• image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3482
 • Type: Apartment
 • 88.27m2
 • Cmimi/m2: 1110€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 në ‘’Myslym Shyri’’.

Shitet apartament 2+1 në ‘’Myslym Shyr’’. Apartamenti ndodhet në katin e IV-rt të një pallati të ri, me një siperfaqe totale prej 107.95 m2 dhe e përgjithshme 88.27 m2. Është I organizuar në një ambient ndenje, ambient gatim, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është i rikonstruktuar, me sisteme elektrike, hidraulike, pllaka dritare dhe cdo gje tjeter brenda apartamentit. Apartamenti mund të përdoret per banim, por edhe për zyra pasi ka akses tepër të mirë të pamjes nga rruga per tu shfrytezuar per biznes. Apartamenti është i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 120.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 107.95
 • Siperfaqe neto : 88.27
You dont have any videos

Prona te ngjashme