• image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3481
 • Type: Apartment
 • 106.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1 pranë KMY-se Yzberisht , pranë rruges se re.

Shitet apartament 2+1 pranë KMY-se Yzberisht , pranë rruges se re. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete. Ka nje sipërfaqe prej 106 m2 dhe ndodheti në katin e II- të të një pallati te ri 10 katësh me ashensor. Aparatamenti ka shume dritë, dhe eshte mobiluar me shume kujdes. Apartamenti nuk ka qene I banuar me pare. Çmimi 75.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 106
 • Siperfaqe neto : 106
You dont have any videos

Prona te ngjashme