• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3478
 • Type: Apartment
 • 106.00m2
 • Cmimi/m2: 7.5€
 • Tirana - Tirana - te Liqeni
 • 2
 • 1

Jepet me qira apartament 2+1 pranë ‘’Liqenit’’.

Jepet me qira apartament 2+1 pranë ‘’Liqenit’’. Apartamenti ndodhet në rrugën ‘’Marko Bocari’’ shumë pranë liqenit të Tiranës dhe ka një sipërfaqe prej 106 m2. Është i organizuar në një sallon të madh ndenjie, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dhe një tualet. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje, i shtruar me parket, i pajisur me sistem ngrohje qëndrore (sistem chiller) në dhomën e ndenjes dhe kondicioner në dhomat e gjumit. Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode Çmimi 800 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 106
 • Siperfaqe neto : 106
You dont have any videos

Prona te ngjashme