• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3474
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Thatë
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet aparatament me qera 1+1 tek ‘’Liqeni I Thatë’’.

Jepet aparatament me qera 1+1 tek ‘’Liqeni I Thatë’’. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Aparatamenti ka një arredim bashkëkohor, të ri, dhe ka shumë dritë. Jepet me qira apartament me sipërfaqe 65 m2 të një pallati te ri dhe është i pajisur me ashensor. Çmimi 350 euro/muaj + post parking

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme