• image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3459
 • Type: Apartment
 • 211.00m2
 • Cmimi/m2: 1090€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 3
 • 2
 • 11

Shitet super apartament ngjitur me ‘’Kompleksin Delijorgji’’.

Shitet super apartament ngjitur me ‘’Kompleksin Delijorgji’’. Ky është një super apartament i punuar me shumë dashuri. Ka një sipërfaqe prej 211 m2 dhe ndodhet në katin e XI-të të një pallati të ri. Është I organizuar në sallon, dhomë ndenje, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti është I rinovuar terësisht duke filluar nga instalimet elektrike, hidraulike, dyer dhe dritare. Pozicioni I favorshëm pranë rrugës kryesore e bën që të ketë akses ne zonat kryesore të Tiranës. Apartamenti është me certifikatë pronësie. Cmimi 1000 euro/m2 Cmimi 230.000 euro!

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 230
 • Siperfaqe neto : 230
You dont have any videos

Prona te ngjashme