• image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
 • image 124 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3455
 • Type: Apartment
 • 63.00m2
 • Cmimi/m2: 1500€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 tek ''Kinema Agimi''.

Shitet apartament 2+1 tek ''Kinema Agimi''. Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjë, një tualet dhe dy ballkone. Ka një sipërfaqe prej 63 m2 + 20m që janë 2 ballkonet. Orientimi I apartamentit është nga jugu cka të mundëson një ndricim natyral gjatë gjithë ditës, gjithashtu shitet I mobiluar me të gjihta elektro-shtëpiaket e nevojshme. Cmimi 1500 euro/m2 Cmimi total 124.500 eur

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 63
 • Siperfaqe neto : 63
You dont have any videos

Prona te ngjashme