• image 96 200.00€ For sale
 • image 96 200.00€ For sale
 • image 96 200.00€ For sale
 • image 96 200.00€ For sale
 • image 96 200.00€ For sale
 • image 96 200.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3414
 • Type: Apartment
 • 74.00m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 2
 • 1
 • 6

Shitet apartament 2+1 Pranë Uslugës.

Shitet apartament 2+1 Pranë Uslugës. Është I organizuar në dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashkë më një kuzhinë të përbashkët, një tualet. Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri. Cmimi 96.200 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 74
 • Siperfaqe neto : 74
You dont have any videos

Prona te ngjashme