• image 132 500.00€ For sale
 • image 132 500.00€ For sale
 • image 132 500.00€ For sale
 • image 132 500.00€ For sale
 • image 132 500.00€ For sale
 • image 132 500.00€ For sale
 • image 132 500.00€ For sale
 • image 132 500.00€ For sale
 • image 132 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3413
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 2
 • 1
 • 8

Shitet apartament 2+1 Pranë Uslugës.

Shitet apartament 2+1 Pranë Uslugës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 101.86 dhe ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri. Është I organizuar në dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashkë më një kuzhinë të përbashkët, një tualet. Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 132.500 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 101.86
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme