• image 163 800.00€ For sale
 • image 163 800.00€ For sale
 • image 163 800.00€ For sale
 • image 163 800.00€ For sale
 • image 163 800.00€ For sale
 • image 163 800.00€ For sale
 • image 163 800.00€ For sale
 • image 163 800.00€ For sale
 • image 163 800.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3387
 • Type: Apartment
 • 107.00m2
 • Cmimi/m2: 1400€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Sami Frasheri"
 • 2
 • 2
 • 4

OKAZION Shitet apartament 2+1 tek Rruga ‘’Sami Frashëri’’.

OKAZION Shitet apartament 2+1 tek Rruga ‘’Sami Frashëri’’. Apartamenti ndodhet në një nga zonat e mira të Tiranës, dhe ka një sipërfaqe prej 117 m2 bruto dhe 107 m2 neto.. Është I organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e IV-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti disponon certifikatë pronësie dhe shitet bosh. Cmimi 163.800 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 117
 • Siperfaqe neto : 107
You dont have any videos

Prona te ngjashme