• image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3377
 • Type: Apartment
 • 300.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Medrese
 • 6
 • 3
 • 3

Jepet me qira vile me 3 kate prane Medreses tek Rruga "Riza Cerrova".

Jepet me qira vilë 3- katëshe prane Medreses tek Rruga "Riza Cerrova". Vila ka nje siperfaqe te brendeshme prej 300 m2 + 100 m2 oborr. Vila është e organuar në dy dhoma ndenje, dy kuzhina, katër dhoma gjumi, garderobë, tre tualete, lavanderi dhe dy ballkone. Nje pjesë tjeter e viles mund te perdoret per miqte e cila perbehet nga dhoma e ndenjes + kuzhina dhome gjumi dhe tualet. E mobiluar ne menyrë bashkëkohore, kondicioner në cdo ambjent, gjitjhashtu vila të ofron edhe dy vende parkimi. Cmimi 1500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 400
 • Siperfaqe neto : 300
You dont have any videos

Prona te ngjashme