• image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3265
 • Type: Apartment
 • 157.00m2
 • Cmimi/m2: 1974€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 2
 • 6

Shitet apartament tre dhoma gjumi pranë Sheshit Wilson.

Shitet ose jepet me qera apartament 3 + 1 Tregoni sheshit Wilson. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri, me një kushte par 152 m2, të organizohesh në një ambient të ngushtë dhe të mbledhim për të parë, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti është i gjithi i rikonstruktuar, dhe shitet bosh. Cmimi është i qartëur me certifikatë pronësie. Cmimi 1974 euro / m2 Cmimi Gjithsej 300.000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 157
 • Siperfaqe neto : 157
You dont have any videos

Prona te ngjashme