• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3244
 • Type: Apartment
 • 104.00m2
 • Cmimi/m2: 3.7€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 1
 • 6

Jepet apartament 2+1 me qera pranë 21 Dhjetorit.

Jepet apartament 2+1 me qera pranë 21 Dhjetorit. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 108 m2, e organizuar në një ambient ndenjie, një dhomë gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një pallati të pajisur me ashensor. Përvec se për banim,apartamenti mund te pershtatet edhe per zyra. Orientimi I apartamentit është jug-lindje Cmimi 400 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 108
 • Siperfaqe neto : 104
You dont have any videos

Prona te ngjashme