• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3230
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira Zyrë në Myslym Shyr.

Jepet me qira Zyrë në Myslym Shyr. Zyra ka një sipërfaqe prej 60 m2 është e organizuar në dy ambjente, aneksi, një koridor, një tualet. Ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues, dhe ka pamje nga rruga kryesore. Zona që ndodhet zyra është shumë pranë qendrës dhe të ofron shumë facilitate të nevojshme. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme