• image 83 000.00€ For sale
 • image 83 000.00€ For sale
 • image 83 000.00€ For sale
 • image 83 000.00€ For sale
 • image 83 000.00€ For sale
 • image 83 000.00€ For sale
 • image 83 000.00€ For sale
 • image 83 000.00€ For sale
 • image 83 000.00€ For sale
 • image 83 000.00€ For sale
 • image 83 000.00€ For sale
 • image 83 000.00€ For sale
 • image 83 000.00€ For sale
 • image 83 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3228
 • Type: Apartment
 • 104.15m2
 • Cmimi/m2: 730€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 3
 • 2
 • 5

Shitet Apartament 3+1 zonën e Astirit.

Shitet Apartament 3+1 zonën e Astirit. Apartamenti ndodhet në katin V-të të një kompleksi të ri ne një nga zonat e popullara të Astirit. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto 114.55m2 dhe neto 104.15m2. Organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, 3 dhoma gjumi, dy tualete, dhe dy ballkone. Orientimi I apartamentit është jug-lindje. Apartamenti shitet bosh dhe është i paisur me certifikatë pronësie. Cmimi 83000 e Padiskutueshme

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 114.55
 • Siperfaqe neto : 104.15
You dont have any videos

Prona te ngjashme