• image 107 127.00€ For sale
 • image 107 127.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3215
 • Type: Apartment
 • 104.41m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 3
 • 1
 • 4

Shitet apartament 3+1 pranë ish Fushës së Aviacionit.

Shitet apartament 3+1 pranë ish “Fushës së Aviacionit”, në një kompleks të ri të sapopërfunduar E pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga e “Durrësit” dhe “21 Dhjetori”. E shtrirë me orientimin kryesor lindje-perëndim për të qenë e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut. E pajisur me hapësira rekreative për banorët dhe gjelbërim, dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet. Objekti ka përdorur materiale shumë cilësore në fushën e ndërtimit. Apartamenti me sipërfaqe 119.03 m2 bruto dhe 104.41 m2 sip neto, ndodhet në katin e IV-tërt banim të objektit 11-katësh. Organizimi: -Sallon ndenjie dhe ngrënie, -Tre dhoma gjumi, një matrimoniale e cila ka garderobën përkartëse dhe tualetin e saj -Dy dhoma gjumi për fëmijët -Tualet -Një ballkon Cmimi 900 euro/m2 Cmimi total 107.127 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 119.03
 • Siperfaqe neto : 104.41
You dont have any videos

Prona te ngjashme