• image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3213
 • Type: Apartment
 • 65.82m2
 • Cmimi/m2: 820€
 • Tirana - Tirana - Selite
 • 2
 • 1
 • 5

Shitet apartament 2+1 në Selitë.

Shitet apartament 2+1 në “Selitë”. Kompleksi po ndërtohet mbi shkollën “Marin Barleti” në Selitë. Apartamenti ka një sipërfaqe 65.82 m2 neto dhe 76.35 m2 bruto dhe ndodhet në katin e V-stë të një pallati 6-katësh. Është I organizuar në dhomë ndenje me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon I cili ka dalje tek të gjitha dhomat. Cmimi : 820 euro/m2 Cmimi total 65000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 76.35
 • Siperfaqe neto : 65.82
You dont have any videos

Prona te ngjashme