• image 98 000.00€ For sale
 • image 98 000.00€ For sale
 • image 98 000.00€ For sale
 • image 98 000.00€ For sale
 • image 98 000.00€ For sale
 • image 98 000.00€ For sale
 • image 98 000.00€ For sale
 • image 98 000.00€ For sale
 • image 98 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3196
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2: 10€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Thatë
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni të Thatë.

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni të Thatë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95m2 dhe ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet. Apartamenti të ofron një jetesë të rehatshme dhe shumë komforte për atë që e zotëron. Apartamenti është I pajisur me certifikate pronësie. Apartamenti shitet 98,000 euro bosh dhe 110,000 euro I mobiluar

You dont have any videos

Prona te ngjashme