• image 134 200.00€ To rent For sale
 • image 134 200.00€ To rent For sale
 • image 134 200.00€ To rent For sale
 • image 134 200.00€ To rent For sale
 • image 134 200.00€ To rent For sale
 • image 134 200.00€ To rent For sale
 • image 134 200.00€ To rent For sale
 • image 134 200.00€ To rent For sale
 • image 134 200.00€ To rent For sale
 • image 134 200.00€ To rent For sale
 • image 134 200.00€ To rent For sale
 • image 134 200.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3182
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 1100€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Durresit
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet me qera ose shitet apartament 2+1 tek “Zogu I Zi”, pranë “Ring Center “.

Jepet me qera ose shitet apartament 2+1 tek “Zogu I Zi”, pranë “Ring Center “ Jepet apartament me qera në një pallat të ri me sipërfaqe 122 m2, në rrugën e “Durrësit” . Ndodhet në katin e VII-të. Zona ka akses me shumicën e rrugëvë kryesore në Tiranë, në rrugën Muhamet Gjollesha, dhe në rrugën “Asim Vokshi”. Karakteristikat: Dhomë ndenje + ngrënie, Dy dhoma gjumi, Dy tualete. Dy ballkone Depo Ndricim natyral I bollshëm për shkak të orientimit shumë të mire dhe pamje nga rrethrrotullimi I Zogut Të zi. Instalimet elektrike dhe hidraulike shumë cilësore. Cmimi qirase 400 euro/muaj. Cmimi i shitjes 134200 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme