• image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3167
 • Type: Apartment
 • 114.00m2
 • Cmimi/m2: 1100€
 • Tirana - Tirana - Pranë UET-së
 • 2
 • 2
 • 8

Shitet apartament 2+1 pranë Universitetit Europian të Tiranës.

Shitet apartament 2+1 pranë Universitetit Europian të Tiranës. Apartamenti ka një sipërfaqe 114m2, të organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor të madh. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-të të një pallati te ri 11-katesh. Eshtë totalisht I rikonstruktuar me sisteme hidraulike dhe elektrike të reja. Eshtë i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 1100 euro/m2. Cmimi total 125.000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 114
 • Siperfaqe neto : 114
You dont have any videos

Prona te ngjashme