• image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3129
 • Type: Apartment
 • 106.80m2
 • Cmimi/m2: 580€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 2
 • 1
 • 7

Shitet apartament 2+1 në “Yzberisht”.

Shitet apartament 2+1 në “Yzberisht”. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 106.8 m2 dhe neto prej 96.3 m2. Eshtë i organizuar në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një ballkon I madh rrethe e përqark apartamenti dhe një tualet me ndricim natyral. Apartamenti ndodhet në katin e VII-të banim të një pallati të ri 8-katësh. Është i pajisur me çerifikatë pronësie. Cmimi 580 euro/m2 Cmimi Total 62000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 96.3
 • Siperfaqe neto : 106.8
You dont have any videos

Prona te ngjashme