• image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3114
 • Type: Apartment
 • 222.00m2
 • Cmimi/m2: 585€
 • Pogradec - Pogradec
 • 5
 • 2

Shitet Vile 3- kateshe ne Pogradec

Shitet Vile 3- kateshe ne Pogradec. Vila ndodhet ne lagjien nr.1, 500m larg Liqenit dhe Shetitores kryesore te qytetit. Vila eshte e organizuar ne siperfaqen e jashteme 150 m2 oborr dhe gjelberim perreth viles. Vila eshte 3- kateshe me siperfaqe prej 74 m2 per cdo kate.Vila ne total organizohet nga 5 dhoma, 1 soxhorno si dhe 2 tualete.Vila eshte punuar me strukture guri pjeserisht nga jasht. Eshte e pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 585 euro/m2. Totala 130 000 euro, I diskutueshem.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 372
 • Truall/ toke : 150
 • Siperfaqe neto : 222
You dont have any videos

Prona te ngjashme