• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3106
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 4.2€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 1
 • 1
 • 9

Jepet me qira zyrë në “Fushën e Aviacionit” pranë shkollës “Dhora Leka”.

Jepet me qira zyrë në “Fushën e Aviacionit” pranë shkollës “Dhora Leka”. Apartamenti ndodhet në katin e IX të një ndërtese të re, të sa po ndërtuar, tepër cilësore me 3 ashensorë të rinj. Siperfaqja prej 70 m2 është e organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie , dy dhoma gjumi, një ballkon dhe një tualet i madh. Apartamenti është i pamobiluar. Mund të përdoret për zyra por dhe për banim. Ka shumë dritë dhe pamje relaksuese. Çmimi 300 euro/muaj përfshirë një post parkimi në -1.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme