• image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3093
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 4

Shitet apartament 1+1 tek Myslym Shyri

Shitet apartament 1+1 në një nga zonat më të preferuara e më të aksesueshme në kryeqytet, në rrugën “Myslym Shyri”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe është i organizuar në një ambjent ndenjeje të përbashkët me ambjentin e gatimit, 1 dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e IV-t të një pallati ekzistues. Shitet i mobiluar. Cmimi 1300 euro/m2 Cmimi total 78000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme