• image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
 • image 2 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3083
 • Type: Apartment
 • 274.00m2
 • Cmimi/m2: 8.3€
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 5
 • 4
 • 3

V në Colombo 2, pranë TEG.

Jepet vilë me qera tek Colombo 2, pranë TEG. Jepet me qira vilë tre katëshe në rezidencën Colombo Residence, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 9 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike. Vila është e organizuar në tre-kate. Sipërfaqja e truallit është 438 m2, dhe sipërfaqja totale e ndërtimit për banim është 274 m2. Organizimi funksional I vilës është i ndarë në këtë mënyrë: Kati përdhe: ka një hapësirë sipërfaqe 94 m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjie, një ambient ngrënie të vecuar, ambient gatimi, një tualet, depo dhe shkallët për tu ngjitur në katin e sipërm, depo. Kati i I-rë: Ka një sipërfaqe 94 m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi matrimoniale me tualet, dhe 2 dhoma fëmijësh,1 tualet, dy ballkone. Kati i II-të: Ka një sipërfaqe 86 m2 dhe është i organizuar në 2 ambjente,1 tualet, një ballkon. Vila ka sistem ngrohje-ftohje qëndrore në të gjitha dhomat ndërsa grilat I ka automatike. Vila ka 4 poste parkimi, dy nga të cilat janë të mbuluara Cmimi 2300 euro/muaj përfshirë edhe taksat

 • Tualet (e) : 4
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 438
 • Truall/ toke : 438
 • Siperfaqe neto : 274
You dont have any videos

Prona te ngjashme