• image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
 • image 180 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3067
 • Type: Apartment
 • 213.00m2
 • Cmimi/m2: 600€
 • Tirana - Tirana - Misto Mame
 • 4
 • 2
 • 2

Shitet shtëpi private 2- katëshe në Rrugën Besim Alla, Misto Mame

Shitet shtëpi private 2- katëshe në Rrugën " Besim Alla", Misto Mame Shtëpia është dy katëshe, me sipërfaqe ndërtimi 235.4 m2 dhe 213 m2 truall i gjithi, ndodhet shumë pranë rrugës kryesore. Kati përdhe ka një sipërfaqe 102.9 m2 i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi te përbashkët, dy dhoma gumi, një matriomaniale dhe ajo e fëmijeve, një tualet, korridor dhe një garazh me qepen. Kati I parë ka një sipërfaqe 132.5 m2 dhe është e organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi I vecuar, dy dhoma gumi, një matriomaniale dhe ajo e fëmijeve, një tualete, korridor dhe ballkon rreth e rrotull shtëpisë. Apartamenti ka sistem ujesjellesi te rregullt, dhe në oborr mund të parkohen 2-3 makina. Vila është i pajisur me certifikate pronësie. Cmimi 600 euro/m2 Total 180 000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
You dont have any videos

Prona te ngjashme