• image 1 200.00€ To rent For sale
 • image 1 200.00€ To rent For sale
 • image 1 200.00€ To rent For sale
 • image 1 200.00€ To rent For sale
 • image 1 200.00€ To rent For sale
 • image 1 200.00€ To rent For sale
 • image 1 200.00€ To rent For sale
 • image 1 200.00€ To rent For sale
 • image 1 200.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3039
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 10.9€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 1
 • 8

Shitet ose jepet me qera zyrë tek “Rruga e Kavajës”.

Shitet ose jepet me qera zyrë tek “Rruga e Kavajës”. Ambienti ka një sipërfaqe 110 m2 bruto, i organizuar në 2 ambjente të mëdha dhe një ambient I vogël, tualet, korridor dhe ballkon Ambienti ndodhet në katin e VIII-të banim të një pallati të ri 10-katësh. Orientimi, verilindje Çmimi për qera 550 euro/muaj (me taksa të përfshira) Cmimi i shitjes 1200 euro/m2 Totali 132000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme