• image 172 900.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3024
 • Type: Apartment
 • 133.00m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 3
 • 2
 • 3

Shitet apartament 3+1 prane 21 Dhjetorit, ne rrugen "Frederik Shiroka"

Shitet apartament 3+1 prane 21 Dhjetorit, ne rrugen "Frederik Shiroka" Apartamenti ndodhet ne katin trete te nje pallati te ri, te sapo perfunduar. Apartamenti ka punime teper cilesore, me nje siperfaqe 133 m2 te organizuar ne tre dhoma gjumi, nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket dhe dy tualete. Apartamenti eshte i sapo perfunduar, i shtruar me parket, shume drite tualet me dritare dhe hapesire te mire prganizuar ne cdo detaj. Cmimi 1300 euro/m2 Total 172900Euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 133
 • Truall/ toke : 133
 • Siperfaqe neto : 133
You dont have any videos

Prona te ngjashme