• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3009
 • Type: Apartment
 • 38.00m2
 • Cmimi/m2: 10.5€
 • Tirana - Tirana - Prane shkolles "Vasil Shanto"
 • 1
 • 1
 • 0

Jepet me qera ambient biznesi pranë shkollës “Vasil Shanto”

Jepet me qera ambient biznesi pranë shkollës “Vasil Shanto” Ambienti ka një sipërfaqe 38m2 në rrugën “Jusuf Vrioni” pranë bllokut “Vasil Shato” Ambienti ndodhet në katin përdhe të një objekti të ri, i pajisur me kamera sigurie. Përbëhet nga një ambjent të madh, i cili ka sistem aspirimi dhe kondicionimi, ndriçim me spote dhe një tualet. Mund të përdoret për zyrë, shërbime të ndryshme etj Çmimi 400 euro/muaj pa përfshirë tatimin në burim.

 • Siperfaqe totale : 38
 • Siperfaqe neto : 38
You dont have any videos

Prona te ngjashme