• image 5 170.00€ To rent
 • image 5 170.00€ To rent
 • image 5 170.00€ To rent
 • image 5 170.00€ To rent
 • image 5 170.00€ To rent
 • image 5 170.00€ To rent
 • image 5 170.00€ To rent
 • image 5 170.00€ To rent
 • image 5 170.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3006
 • Type: Apartment
 • 235.00m2
 • Cmimi/m2: 22€
 • Tirana - Tirana - Prane 9-kaesheve
 • 3
 • 1
 • 4

Jepet me qera ambient biznesi në një qendër tregtare në Qendër të Tiranës

Jepet me qera ambient biznesi në një qendër tregtare në Qendër të Tiranës Jepet me qera ambient biznesi në një zonë të aksesueshme fare prane qendrës në një nga qendrat tregtare luksoze. Ambienti ka një sipërfaqe prej 235 m2 dhe mund të organizohet sipas dëshirës. Ambienti ndodhet në kat të 4-rt të objektit, me pamje nga rruga kryesore. Cmimi 22 euro/m2 Brenda cmimit përfshihen dhe 2 parkime në katin nëntokë të godinës

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 235
 • Siperfaqe neto : 235
You dont have any videos

Prona te ngjashme