• image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2983
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 1176.4€
 • Tirana - Tirana - prane "Kodra e Diellit"
 • 1
 • 1

Shitet dyqan tek “Kodra e Diellit”

Shitet dyqan tek “Kodra e Diellit” Shitet dyqan në një zonë mjaft të akseueshme, tek “Kodra e Diellit”. Dyqani është me fasadë xhami dhe me qepen e është i pajisur me certifikatë pronësie. Ambienti ka një sipërfaqe prej 85m2 dhe është i përshtatshëm për dyqan, maket ose për çdo lloj aktiviteti tjetër. Cmimi Total: 100 000 euro

 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme