• image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2964
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 580€
 • Tirana - Tirana - Zona e Freskut
 • 3
 • 1
 • 3

Shitet apartament 3+1 tek "Fresku".

Shitet apartament 3+1 tek "Fresku". Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, tre dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe një ballkon . Ndodhet në katin e III-të të një pallati te ri. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi total 52000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme