• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2940
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 3.75€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Frosina Plaku"
 • 3
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 3+1 tek kompleksi “Magnet”

Jepet me qera apartament 3+1 tek kompleksi “Magnet” Jepet me qera apartament 3+1 në rrugën “Frosina Plaku” në kompleksin “Magnet”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2, dhe është e pamobiluar. Apartamenti është i organizuar në ambjentin e ndenjes me vete nga ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe dy tualete. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri 9 katësh. Apartamenti është i përshtatshëm për zyra. Cmimi 450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme