• image 87 550.00€ For sale
 • image 87 550.00€ For sale
 • image 87 550.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2903
 • Type: Apartment
 • 103.00m2
 • Cmimi/m2: 850€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 1

Shitet te apartament 2+1 ne Don Bosko

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi, ne nje pallat te ri ne proces perfundimi, me nje siperfaqe prej 103 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi dy tualete, korridor, depo dhe nje ballkon. E gjithe ambienti ka punime teper te mira, punime duralumini , termoizolim, sistem aspirimi te vecante per cdo hyrje. Apartamenti ka pamje nga rruga kryesore, me shume drite dhe diell. Apartamenti eshte ne proces perfundimi si pallat. Cmimi 87550 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 103
 • Truall/ toke : 103
 • Siperfaqe neto : 103
You dont have any videos

Prona te ngjashme