• image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
 • image 92 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2882
 • Type: Apartment
 • 102.00m2
 • Cmimi/m2: 902€
 • Tirana - Tirana - Pallatet "Cabej"
 • 3
 • 2
 • 7

Shitet apartament i mobiluar pranë pallateve “Cabej”.

Shitet apartament i mobiluar pranë pallateve “Cabej”. Shitet apartament 3+1 me sipërfaqe 102m2 + 58 m2 verandë. Apartamenti është i organizuar në një ambient të veçantë ndenjeje dhe veç ambient ngrënjeje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ka një arredim tepër bashkohor. Apartamenti ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri 9 katësh, i pajisur me ashensor. Prona është e pajisur me certifikatë pronësie. Orientimi i apartamentit, Lindje-Perëndim. Çmimi total: 92 000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 160
 • Siperfaqe neto : 102
You dont have any videos

Prona te ngjashme