• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2874
 • Type: Apartment
 • 170.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 4
 • 4

Jepet me qera, apartament dubleks në zonen e “Ish Bllokut”

Jepet me qera, apartament dubleks në zonen e “Ish Bllokut” Jepet me qera dubleks me sipërfaqe totale 170 m2 të brendshme. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe një ambjent të vecantë ngrënie, tre dhoma gjumi, katër tualete dhe një ballkon, shkallë të brëndeshme druri. Apartamenti ka një arredim bashkohor, dhe ka dritë të bollshme natyrale, me të gjitha paisjet e zgjedhura me shumë kujdes, me dy oxhaqe funksionale, me dyer dhe dritare druri ,me termoizolim. Apartamenti ndodhet në një pallat ekzistues italian, I rikonstruktuar komplet me punime cilësore, buzë rruge në katin e 4-5-të, me shkallë të lehta në ngjitje me sheshpushim. Apartamenti nuk është dhënë më pare me qera. Çmimi: 700 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 4
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 170
 • Truall/ toke : 170
 • Siperfaqe neto : 170
You dont have any videos

Prona te ngjashme