• image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2873
 • Type: Apartment
 • 170.00m2
 • Cmimi/m2: 2000€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 4
 • 4

Shitet apartament dubleks në zonen e “Ish Bllokut” I mobiluar, me hipotekë.

Shitet apartament dubleks në zonen e “Ish Bllokut” I mobiluar, me hipotekë. Shitet dubleks me sipërfaqe totale 170 m2 të brendshme. Apartamenti është I organizuar në një ambient ndenjie dhe një ambjent të vecantë ngrënie, tre dhoma gjumi, katër tualete dhe një ballkon, shkallë të brëndeshme druri. Apartamenti ka një arredim bashkohor, dhe ka dritë të bolleshme natyrale, me të gjitha paisjet e zgjedhura me shumë kujdes, me dy oxhaqe fuksionale, me dyer dhe dritare druri ,me termoizolim. Apartamenti ndodhet në një pallat ekzistues italian, i rikonstruktuar komplet me punime cilësore, buzë rruge në katin e 4-5-të, me shkallë të lehta në ngjitje me sheshpushim. Prona zotëron certifikatë pronësie për të dy katet, me rivlerësim të bërë. Çmimi: Apartamenti - 2000 euro/m2 e përfshirë mobilimi. Çmimi total : 340.000 euro.

 • Tualet (e) : 4
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 170
 • Truall/ toke : 170
 • Siperfaqe neto : 170
You dont have any videos

Prona te ngjashme