• image 281 600.00€ For sale
 • image 281 600.00€ For sale
 • image 281 600.00€ For sale
 • image 281 600.00€ For sale
 • image 281 600.00€ For sale
 • image 281 600.00€ For sale
 • image 281 600.00€ For sale
 • image 281 600.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2824
 • Type: Apartment
 • 176.00m2
 • Cmimi/m2: 1600€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Bogdanëve
 • 2
 • 2
 • 5

Shitet apartament 2+1 tek rruga e "Bogdanëve"

Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 176 m2 ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri dhe është i organizuar në një sallon të madh, një ambient kuzhinë më vete, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe garderobë. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë cilësore me shumë kujdes në çdo detaj. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Orientimi lindje. Apartamenti ka dhe post parkimi ne shitje i cili nuk eshte i perfshire ne cmim. Cmimi 1600 euro/m2 Cmimi Total 281600 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 176
 • Truall/ toke : 176
 • Siperfaqe neto : 176
You dont have any videos

Prona te ngjashme