• image 166 600.00€ For sale
 • image 166 600.00€ For sale
 • image 166 600.00€ For sale
 • image 166 600.00€ For sale
 • image 166 600.00€ For sale
 • image 166 600.00€ For sale
 • image 166 600.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2766
 • Type: Apartment
 • 119.00m2
 • Cmimi/m2: 1400€
 • Tirana - Tirana - Pranë Shallvareve
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 3+1 në një zonë të aksesueshme pranë ‘Shallvareve”

Shitet apartament 3+1në bulevardin “Gjergj Fishta”, pranë pallateve “Shallvare” dhe “Drejtorisë së Policisë”. Apartamenti ka një sipërfaqe neto të shfrytëzueshme prej119 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe aneks gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e II-të të një ndërtimi të ri. Shitet i mobiluar me te gjitha pajisjet. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 1400 euro/m2 Cmimi 166 600 euro/total

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 119
 • Truall/ toke : 119
 • Siperfaqe neto : 119
You dont have any videos

Prona te ngjashme