• image 33 000.00€ For sale
 • image 33 000.00€ For sale
 • image 33 000.00€ For sale
 • image 33 000.00€ For sale
 • image 33 000.00€ For sale
 • image 33 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2706
 • Type: Apartment
 • 72.50m2
 • Cmimi/m2: 450€
 • Tirana - Tirana - prane Casa Italia
 • 1
 • 1
 • 5

Shitet apartament 1+1 shume prane Casa Italia-s

Shitet apartament 1+1 shume prane Casa Italia-s Shitet apartament buze rruges kryesore prane ktheses se Kamzes, ne rrugen e Kastrioteve. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 72.5 m bruto. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Total 33 000 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 71.17
 • Siperfaqe neto : 58.91
You dont have any videos

Prona te ngjashme