• image 200 000.00€ For sale
 • image 200 000.00€ For sale
 • image 200 000.00€ For sale
 • image 200 000.00€ For sale
 • image 200 000.00€ For sale
 • image 200 000.00€ For sale
 • image 200 000.00€ For sale
 • image 200 000.00€ For sale
 • image 200 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2642
 • Type: Apartment
 • 168.00m2
 • Cmimi/m2: 1190€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 2
 • 2
 • 9

Shitet duplex në Rrugen e “Dibrës”

Shitet duplex në rrugen e “Dibrës” Duplexi ka një sipërfaqe totale prej 168 m2 bruto dhe siperfaqe neto 156 m2 Kati i parë organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tualet dhe dy ballkone te vogla Kati i dytë përbëhet nga dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone te vogla dhe nje studio e hapur, e cila mund te pershtatet dhe per dhome gjumi. Duplexi ka punime shumë cilësore me mobilim të stilit klasik me elemente të barokut, punime druri arre te shume mobiljeve. Apartamenti shitet me te gjitha gjerat, pervec orendive personale, si piano. Është i pajisur me sistem ngrohje dhe ftohje. Ndodhet në katin e nëntë dhe dhjetë të një ndërtimi të ri dhe ka dy hyrje - dalje me dyer te vecuara ne secilin kat që jep mundësi ndarje ne dy apartamente. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks me te gjitha sherbimet e duhura, ne lidhje me rruge kryesore si rruga e "Dibres", "Selvia", "Pazari Ri", "Siri Kodra" etj. Disponon dhe garazhin brenda godines se banimit i cili nuk perfshihet ne cmim. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 200.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 168
 • Siperfaqe neto : 168
You dont have any videos

Prona te ngjashme