• image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
 • image 390 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2520
 • Type: Apartment
 • 400.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Brryli, Rruga Bardhyl
 • 4
 • 2
 • 6

Shitet apartament 4+2+3 tualete Rruga Bardhyl

Shitet apartament 4+2+3 tualete Rruga Bardhyl Shitet apartament ne katin e gjashte te nje pallati te ri,, kati i fundit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 400 m2, te organizuar i gjithi kati fundit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambinet ndenje te madh dhe nje ambinet gatimi te vecante, 4 dhoma gjumi, tre tualete dhe verande 150m2, nje depo dhe nje garderobe me siperfaqe 50 m2. Apartamenti me veranden e madhe ben te mundur pamjen e mrekullueshme te qytetit pamjen nga mali i Dajtit, me hapesire kudo, ku mund te shfrytezohet per mundesi te ndryshme. Apartamenti eshte i mobiluar me shume shije, klas finese ne cdo detaj te ambientit. E pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 390000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 400
 • Siperfaqe neto : 400
You dont have any videos

Prona te ngjashme