• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2518
 • Type: Apartment
 • 118.00m2
 • Cmimi/m2: 8.4€
 • Tirana - Tirana - Pranë Kopshtit Botanik
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 2+1 pranë ” Kopshti Botanik” Tiranë.

Jepet me qera apartament 2+1 pranë ” Kopshti Botanik” Tiranë. Apartamenti ka një sip prej 118 m2, është I mobiluar ne mënyre bashkëkohore, me paisje te reja te papërdorura ndonjëhere, ku cdo gje eshte akoma me ambalazhim,me të gjitha orenditë e duhura.Apartamenti eshte i organizuar ne ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës të përbashkët , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e III-të të një ndërtimi të ri , të pajisur me kamera sigurie dhe ashensor te ri. Ka një pamje fantastike, ajër super të pastër. Përfshihet dhe një post parkimi tek e njejta godinë. Çmimi: 1000 euro/muaj i padiskutueshem.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 118
 • Siperfaqe neto : 118
You dont have any videos

Prona te ngjashme