• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2357
 • Type: Apartment
 • 135.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 3
 • 1
 • 4

Apartament 3+1 me qira pranë Kopshtit Botanik

Apartament 3+1 me qira pranë Kopshtit Botanik Jepet me qira apartament 3+1 në një zonë të qetë pranë Liqenit Artificial. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe me të gjitha orenditë e nevojshme. Brenda cmimit perfshihet dhe nej post parkimi. Çmimi 600 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 135
 • Siperfaqe neto : 135
You dont have any videos

Prona te ngjashme