• image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2229
 • Type: Apartment
 • 96.00m2
 • Cmimi/m2: 906€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 1
 • 6

Shitet apartament 2+1 në Rrugën “Todi Shkurti”, pranë tregut Elektrik

Shitet apartament 2+1 në Rrugën “Todi Shkurti”, pranë tregut Elektrik Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e VI-shtë të një ndërtimi të ri 9-katësh. Apartamenti shitet I mobiluar. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 87000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 96
 • Siperfaqe neto : 96
You dont have any videos

Prona te ngjashme