• image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2090
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 2
 • 2
 • 3

Jepet me qira apartament luksoz 2+1 brenda Parkut te Liqenit.

Jepet me qira apartament luksoz 2+1 brenda Parkut te Liqenit. Ky apartament ndodhet ne nje nga vendet me ekskluzive ne Tirane, vetem pak metra larg liqenit Artificial te Tiranes. Ndertimi eshte mjaft cilesor dhe vendndodhja ofron nje cilesi te larte jete per ata qe duan te gjenden ne te njejten kohe si prane qendres se Tiranes ashtu edhe prane natyres. Apartamenti eshte 140 m2 i organizuar ne nje ambient te hapur ndenjeje- gatimi-ngrenieje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje direkt nga liqeni. Mobilimi eshte i nje cilesie te larte, duke perfshire ketu dhe gjithe pajisjet e kuzhines. Eshte nje apartament plot drite me orientim nga jugu. Cmimi 1500 Euro/muaj pa perfshire taksat

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Banke :
 • Shesh lojerash per femije :
 • Ndertese e mbyllur :
 • Hapesira te gjelbra :
 • Treg :
 • Pamje nga liqeni :
 • Siperfaqe totale : 140
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme