• image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
  Të preferuarat
 • #ID : 1986
 • Type: Apartment
 • 175.00m2
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e “ish Bllokut” tek “ Libri Universitar” Tirane.

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e “ish Bllokut” tek “ Libri Universitar” Tirane. Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, ne menyre moderne dhe cilesore ka nje sip 175 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 ambjent ndenje, 1 aneks gatimi te vecante , 3 dhoma gumi, 2 tualete,2 korridore dhe 1 ballkon dhe nje verande 50 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një ndërtimi të ri , të pajisur me kamera sigurie dhe 2 ashensore. Karakteristikat e apartamentit: Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, kondicioner, tavoline ngrënieje, Kuzhina, sobë ( pianura 4 vatra me energji elektrike ), frigorifer, lavastovilje, lavaman, aspirator, mikrovalë. Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 2 komodina, kondicioner, Tv. Dhoma e gjumit 2: Krevat teke, dollap. Dhoma e gjumit 3: Krevat trecereksh , kend studimi. 1 Ballkon me dhe verande 50 m2 shume drite, I paisur me tende dielli. Tualeti 1 : Kabine dushi, lavaman, wc, bide, pasqyrë, dollap, lavatrice. Tualeti 2 : Vaske dushi, lavaman, wc, bide, dollap me pasqyre. Oientimi : jug -lindje Çmimi 650 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 175
You dont have any videos

Prona të ngjashme