• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Favorites
 • #ID : 1728
 • Type: Apartment
 • 25.00m2
 • Price/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Deshmoret e Kombit"
 • 1
 • 1
 • 3

Office for rent

Ambient zyre me qira te Bulevardi 'Deshmort e Kombit'. Jepet me qira ambient me sipërfaqe 25 m2 I përshtatshëm për zyra. Ambienti ndodhet në katin e trete të një ndërmi të ri tepër cilësor. Ambientet janë të pajisura me kondicioner dhe kanë ndricim shumë të bollshëm. Ndodhen pranë piramides në një zonë shumë te kerkuar. Çmimi 350 euro/muaj

 • Bathroom (s) : 1
 • Air Conditioning :
 • Net Area : 25.00000000
You dont have any videos

Similar Properties