• image 900.00€ For sale
  • image 900.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 989
  • Type: Apartment
  • 50.00m2
  • Cmimi/m2: 0€
  • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
  • 1

Dyqan me qira në Rr. “Myslym Shyri”

Dyqan me qira në Rr. “Myslym Shyri” Jepet me qira dyqan në një ndër rrugët me të aksesueshme dhe të parapëlqyera në Rr. “Myslym Shyri”. Ambienti ka një sipërfaqe prej 50 m2 dhe ka fasadë xhami prej 4m. Dyqani është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti. Cmimi 900 euro/m2

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe neto : 50.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme