• image 585 000.00€ For sale
 • image 585 000.00€ For sale
 • image 585 000.00€ For sale
 • image 585 000.00€ For sale
 • image 585 000.00€ For sale
 • image 585 000.00€ For sale
 • image 585 000.00€ For sale
 • image 585 000.00€ For sale
 • image 585 000.00€ For sale
 • image 585 000.00€ For sale
 • image 585 000.00€ For sale
 • image 585 000.00€ For sale
 • image 585 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 828
 • Type: Apartment
 • 390.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Rr."Fortuzi"
 • 6
 • 3

Vilë per shitje pranë Kafe Flora

Vilë per shitje pranë Kafe Flora Shitet vilë 3-katëshe në Qendër pranë Kafe Flora. Vila është 3-katëshe dhe secila kat ka një sipërfaqe prej 130 m2 në total janë 390 m2 ndërtim dhe 70 m2 oborr. Vila është e organizuar në secilin kat në formën e një apartamenti me dy dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tualet dhe ballkon. Vila është totalisht i mobiluar më të gjitha orenditë e nevojshme. Vila ka një bodrum me sipërfaqe 100 m2. Çmimi 1500 euro/m2

 • Tualet (e) : 3
 • Siperfaqe neto : 390.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme