• image 24 500.00€ For sale
 • image 24 500.00€ For sale
 • image 24 500.00€ For sale
 • image 24 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 685
 • Type: Apartment
 • 35.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana
 • 1
 • 0
 • 3

Shitet garsonierë në Qerret

Shitet garsoniere ne Qerret Shitet gazoniere në Qerret të Kavajës pranë Detit Adriatik. Gazonere ndodhet në katin e dytë në një kompleks pallatesh cilesore dhe me parametra europianë shume prane detit dhe midis ajrit të pastër dhe gjelbërimit. Gazonierja ka një sipërfaqe prej 35 m2 dhe është e organizuar në ambientin e gatimit, ngrënies dhe gjumit, tualet dhe ballkon. Është e pajisur me certifikatë.

 • Siperfaqe neto : 35.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme